Merhabalar bir hafta önce kadın doğuma gitmiştim beta hcg 16,76 çıkmıştı doktor bana 20 günlük gebe olduğumu ve 10 gün içinde kesenin oluşacağını söyledi

Merhabalar bir hafta önce kadın doğuma gitmiştim beta hcg 16,76 çıkmıştı doktor bana 20 günlük gebe olduğumu ve 10 gün içinde kesenin oluşacağını söyledi o kadar emin  şekilde. Başka doktora gittim hamile değilsin dedi ve hasta oldum bu ne demk oluyo

Tahlil.com Cevabı : Kimyasal gebelik geçiriyor olabilirsiniz.Aşağıda kimyasal gebelik ile ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.Kimyasal gebelik ( biyokimyasal gebelik) nedir?