Merhabalar, bu senenin başından beri gebe kalmak istiyorum,

Merhabalar, bu senenin başından beri gebe kalmak istiyorum, bir süredir adet görmüyorum, rahimde kese oluştu, 7. haftaya yeni girdim, hamilelik belirtileri var, ancak ultrasonda henüz pek belirginlik yok, herhangi bir kanamam da olmadı, ancak boş gebelik riski olabilir ve bazılarında daha geç beliriyormuş embriyo şuan takipteyiz dedi doktor, en son kan tahlil sonuçlarım şöyle: B HCG >1000 ve Progesteron 21.57.Bu sonuçları nasıl değerlendiriyorsunuz? doktorum bana pek bilgi vermedi maalesef.Yorumlarınız için teşekkür ederim,Sibel

Tahlil.com Cevabı : Şu andaki değerleriniz hamilelik olduğunu gösteriyor