Merhabalar cok acikiyorum doyma hissim yok, halsizim surekli yorgunum ve geceleri uyku sorunu yasiyo

Tahlil.com Cevabı : Merhabalar cok acikiyorum doyma hissim yok, halsizim surekli yorgunum ve geceleri uyku sorunu yasiyorum diye doktora gittim.unsilin direnci olabilir dedi ve bazi testler istedi kanda unsilin IUml ust deger 20 olmasi gerekirken bende 40 cikmis. IUml nedir ve sonucum ne anlama geliyor yardimci olur musunuz?