Merhabalar, Cumartesi günü kan testi yaptırdım sonuc 0,206 çıktı doktorum yeni oluşan bir gebelik olabilir dedi?

 Merhabalar, Cumartesi günü kan testi yaptırdım sonuc 0,206 çıktı doktorum yeni oluşan bir gebelik olabilir dedi. haftaya bir daha gidecem

Tahlil.com Cevabı : Değeriniz hamileliğin oluştuğunu söylemek için oldukça düşük ancak doktorunuzu dinleyerek tekrar test yaptırmada fayda var.