Merhabalar değerlerim : beta hcg 7612.65 acaba hamilemiyim

merhabalar değerlerim : beta hcg 7612.65 acaba hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : Öyle görünüyor..

e***** :

27 haftalık gebeyim 2 hafta önce idrar tahlili yaptırdım ilaç kullandım ama hala yanma ve kasıkta ağrı var ne yapmalı ÜROBİLİNOJEN-norm 0.1mg/dl GLUKOZ-Neg BİLİRUBİN-Neg KETON-Neg DANSİTE-1.020 pH-6.5 PROTEİN-Neg NİTRİT-Neg LOKOSİT + 70WBC/ul BLD-Neg 7-8 LOKOST,1-2 ERTROSİT VE 12-14 EPİTE

Cevap:

İdrar sonucunuza göre enfeksiyon devam ediyor, idrar kültürü yaptırıp sonucuna göre tedavi verilmesini öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.

b********** :

2.5 yıldır hipotiroitten dolayı 50mg levotiron kullanıyorum(3.5 yıl önce meme ca geçirdim).kan tahlillerime ilacı sabah almadan gidiyorum.sonuçlarım:FT3:2.62 ,FT4:1.11,TSH 2.91.6 ayda bir tahlilleri yaptırıyorum ve sonuçlarım hep referans aralııklarında çıkıyor.sizce ilaçlarıma devam etmelimiyim?

Cevap:

Doktorunuzun önerilerine göre ilaçlarınızı kullamalısınız..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.