Merhabalar geçen hafta yaptırdığım tahlil sonucumda bir sorun var mı? OH VİTAMİN D Sonuç: <4,20

Merhabalar geçen hafta yaptırdığım tahlil sonucumda bir sorun var mı? OH VİTAMİN D Sonuç: <4,20 Birim: ng/ml Referans Aralığı: 30-100

Tahlil.com Cevabı : Evet var. D Vitamininiz düşük çıkmış.Doktorunuz D vitamini içeren bir tedavi planlayacaktır.