Merhabalar hocam ben bir tes yaptırdım HBsAg eliza 0.5564 negatif ve Anti hvc eliza ise 0,143 cıktı değerler normal mi

Merhabalar hocam ben bir tes yaptırdım HBsAg eliza 0.5564 negatif ve Anti hvc eliza ise 0,143 cıktı değerler normal mi yoksa bir test daha yaptırmam gerekli mi ..

Tahlil.com Cevabı :

Bizlere sorduğunuz tahlilleri inceledik, Tahlil sonuçlarınız normal.Herhangi bir problem görülmüyor testlerde.