Merhabalar. ilk gebeliğimde kalp atışı olmadığından kürtajla sonlandırıldı.2. gebeliğimde düşük oldu?

Merhabalar. ilk gebeliğimde kalp atışı olmadığından kürtajla sonlandırıldı.2. gebeliğimde düşük oldu.ޞžimdi ise doktor gözetimi altında klomen kullandım adetimin 5. günü günde 2. doz yumurtam 22 mm olmuş. Adetimin 11. günü ise çatlama iğnesi vurdular.tahlili kaç gün sonra yapmalıyım iğneden sonra.tşk

Tahlil.com Cevabı : 15-20 gün sonra testi yapmanızı öneririz..