Merhabalar kan tahlili yaptirdim.demir 50, Demir bağlama kapasitesi 372, Ferritin 4 , kan ure azotu

Tahlil.com Cevabı : Merhabalar kan tahlili yaptirdim.demir 50, Demir bağlama kapasitesi 372, Ferritin 4 , kan ure azotu 6.07 cikti. Gebeyim 5+2 bhcg 1182 cikti.(reglden 1 hafta sonra) Diger degerlerim normal. Sadece folik asit kullaniyorum. Yorumlarsaniz sevinirum.