Merhabalar. kanda beta hcg hormonu 3886 mIU/ml çıktı.

merhabalar. kanda beta hcg hormonu 3886 mIU/ml çıktı. en son gördüğüm adet tarihimin ilk günü 31 temmuz. aile hekimim bu değerin fazla oldugunu söyledi. sizce bir sıkıntı var mı kaç haftalık hamileyim. tesekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Testinizi farklı bir merkezde tekrarlatın, bir önceki adette üstüne görme de olabilir, ultrasonografik olarak incelenmeli ve haftası tespit edilmelidir, ikiz olma olasılığı da vardır..