Merhabalar kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ?

Merhabalar kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik 2 ay öncesine kadar sonraki ayda ise normalden 10 gün önce koyu kırmızı siyahımsı renkle adet oldu üstüne görme diye test yaptık negatif çıktı ama o zaman antibiyotikte alıyordu bu ay ise adeti 5 gün gecikti çok korkuyoruz acaba stresten mi?

Tahlil.com Cevabı : Büyük olasılıkla yaşanan gecikme stresten kaynaklanıyor. Bir kaç gün daha gecikme devam ederse gebelik testini tekrarlayabilirsiniz.