Merhabalar öncelikle; Şüpheli ilişkiden 40 gün sonra P24 antijen + HIV 1/2 Antikor testlerini yaptırdım. * P24 0.00 Negeatif <0,25 ref deger.?

Merhabalar öncelikle;Şüpheli ilişkiden 40 gün sonra P24 antijen + HIV 1/2 Antikor testlerini yaptırdım.* P24 0.00 Negeatif <0,25 ref deger.*HIV1/2 0.05 Negatif <0,25 ref.deger.90. gün tekrardan test yaptırmama gerek varmı. testi veren uzman doktor bir değişiklik olmayacagını ve içimin rahat olması gerektigini söyledi. Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gerekli bilgiyi vermiş, gerek yok