Merhabalar, PLT değerim 139 çıktı. Sporcu multivitamini kullanıyorum bunuda bırakmam gereklimi ? kullanmam da sakınca var mıdır?

Merhabalar, PLT değerim 139 çıktı 3 hafta sonra tekrar bir tahlil yaptırmam söylendi ağrı kesici ve aspirinleri kullanmamam söylendi. Fakat sporcu multivitamini kullanıyorum bunuda bırakmam gereklimi ? kullanmam da sakınca var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : lt değerinizde kritik bir düşme yok.Şu aşamada korkmanız çok anlamlı değil.Tahlil.com doktorları olarak multivitamin kullanmanızda bir sakınca görmüyoruz.