Merhabalar Size 2 sorum olacak. Eldeki zevk suyu (dediklerisıvının) vajınaya bulasma (sürülme- tatmin etmegibi

Merhabalar Size 2 sorum olacak. Eldeki zevk suyu (dediklerisıvının) vajınaya bulasma (sürülme- tatmin etmegibi durumunda) gebelik sözkonusu mudur? Bu olaydan 1hafta sonra 7nisanda adet oldum.Yinede tedirginoldum.ilşkiden 18 gün snra çekilen tüm batın us da gebelik olsydı çıkar mıydı,raporda yazr mı?

Tahlil.com Cevabı : Tam bir birleşme olmadığı sürece gebe kalma ihtimali çok düşük. Adet görmüşsünüz gebelik durumunuz yok.

c******* :

Merhaba 13nisan da erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım. içime girme, bosalma gibi bir söz konusu olmadı fakat vajina bolgemdeyken zevk suyunun gelmesinden çekiniyorum. ilişkiden 5gün sonra kan testi yaptım ve sonucum0-10arası çıktı sizce sonuç nedir ve de bu şeklde hamle kalınırmı

Cevap:

Test sonucunuz negatifBelirtiniz tür ilişkilerde hamilelik olasılığı yok denecek kadar azdır. Meni yani spermler vajinaya temas edince az da olsa bir hamilelik ihtimalinden söz edebiliriz.,Bu tür bir şüpheniz varsa tedbiren beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme olursa test yaptırabilirsiniz.Konuya dair aşağıda çok daha detaylı bilgi bulabilir,  bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okuyabilirsiniz.Sürtünme yoluyla kurulan ilişkilerde hamilelik ihtimali ne orandadır?http://tahlil.com/surtunme-ile-iliski-sonrasi-hamile-kalinir-mi

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.