Merhabalar, smear testi sonucumda akut vajinit tanısı koymuşlar, gebeliğe engel olurmu.şimdiden teşekkürler.

Merhabalar, smear testi sonucumda akut vajinit tanısı koymuşlar. akıntı problemim devam ettiği için kültür testi de yaptılar ondaki sonuç ise NORMAL VAGEN FLORASI ÜREDİ. normal midir. gebeliğe engel olurmu.şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Tedavi verilirse geçecek bir durumdur, gebeliği etkilemez..