Merhabalar. tahlllerimde ilk 350 değerinde çıktı

Merhabalar. tahlllerimde ilk 350 değerinde çıktı tahlillere göre gebesiniz dediler ama kese görülmedi. 3 gün sonra tekrar tahlil yaptırın eğer çok yükselme varsa gebesiniz dediler ve değer 7856.3 çıktı. sizce durum nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçta beta hcg değerleri gebelik lehine.Ancak bunun ultrason muayenesinde de teyid edilmesi gerekir.