Merhabalar üstüne görmeden hemen sonra idrar testi yapılır mı?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi olduktan sonra yapmanızı öneririz..

s******** :

merhabalar ben 9 haftalık bebeğime kürtaj olmak zorunda kaldım düşük nedeni ile 33 gün sonra adet oldum ama 1 gün oda önce çok az pembe daha sonra kahverengi leke olarak gerçekleşti .ve sona erdi sadece 1 gün sürdü ve kürtajdan sonra korunmasız birliktelik oldu üstüne görme olurmu tşk şimdiden

Cevap:

Hamilelik riski az da olsa vardır, test yapmanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.