Merhabalar, yaklaşık bir hafta önce korunmalı olarak bir hayat kadını ile (travesti) ile birlikte oldum?

Merhabalar, yaklaşık bir hafta önce korunmalı olarak bir hayat kadını ile (travesti) ile birlikte oldum. Merak ettiğim şey şu prezarvatifi kendim çıkartırken hastalığın bulaşma riski var mıdır? İyi çalışmalar...

Tahlil.com Cevabı : Korunmuşsunız iliski sırasında. Ancak iciniz rahat etsin diye bir kaç ay sonra test yaptırabilirsiniz