Merhabalar.Kan testimde Nötrofil %36,6 ,...

Merhabalar.Kan testimde Nötrofil %36,6 , Lenfosit %51,4 , Monosit %9,1 . Yaşım 11 . Buna neden olanları ve neler yapmam gerketiğini öğrenmek istiyorum . Şimdiden teşekkürler (

Tahlil.com Cevabı : Sevgili IŞIL, 11 yaşında tahlillerin ile ilgili internetten araştırma yapman sağlığına önem gösterdiğini ortaya koyuyor.Bu tahlili neden yaptırdığınızı yazmamışsın.Ama ciddi bir sorunun olduğunu düşünmüyorum.