Merhaba.son adet 16ocak.Şuan yumurtlama günlrinde olduğumu düşünym.2 gün baş ağrısı, halsizlik sol kasıkta ağrı?

 Merhaba.son adet 16ocak.Şuan yumurtlama günlrinde olduğumu düşünym.2 gün baş ağrısı, halsizlik sol kasıkta ağrı.3.gün dün ve bugün bel ağrısı da eklendi baş ağrım yok.idrarda falan yanmam yok.içimde otururken rahimde tatlı ağrı.idrar sık nedeni nedr?

Tahlil.com Cevabı : Eğer regl gecikmesi yaşanıyorsa gebelik testi yaparak durumu netleştirebilirsiniz.