Merhaba,yaklaşık 10 gün önce erkek arkadaşımla sürtünme şeklinde bir ilişkimiz oldu ve pen*si vajinama sadece çarptı?

Merhaba,yaklaşık 10 gün önce erkek arkadaşımla sürtünme şeklinde bir ilişkimiz oldu ve pen*si vajinama sadece çarptı fakat öncesinde başka bir yere boşalmıştı. Bu durum beni çok ürkütüyor araştırdıkça sanki tüm belirtileri kendimde görüyorum.Size sormak istedim bu şekilde hamile kalma olasılığım nedir?

Tahlil.com Cevabı : Söylediğin şekilde hamileliğin oluşması yok denecek kadar düşük bir olasılıktır. Tavsiyem adet gününe kadar beklemen, bir gecikme yaşanırsa gebelik testi yaptırman.