Merhabe .ben sevgilimle bir ay 35 gun once surtunme yoluyla iliskiye yasadik?

Merhabe .ben sevgilimle bir ay 35 gun once surtunme yoluyla iliskiye yasadik ondan sonra adettim oldum adet olduktan sonra hamile kalabilirmiyim bu sabah kustum o yuzden korktum .

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında regl görülmüşse hamilelikten söz edemeyiz. Şikayetleriniz devam ederse ilgili doktora başvurmanızda fayda var.