Mesane lökoplaki koteri oldum.TİT (Tam İdrar Tahlili ) yapıldı.TİT sonucunu yorumlar mısınız?

Mesane lökoplaki koteri oldum.idrarımda gözle görülür kanama için acile gittim. TİT  yapıldı.ama kendi doktorum olmadığı için soramadım.benim tahlilimi yorumlayabilir misiniz.ne anlama geliyor?TİT Sonucum:bld +++250rbc/ulbıl -neguro norm 0.1mg/dlket -negglu -negpro -negnıt -negleu -neph 6.0s.g 1.010mikroskobik analizieritrotsit bollökosit 1-2

Tahlil.com Cevabı : TİT sonucunuzda idrarda eritrosit çıkmış.Bu normal değil.İdrar yollarında kanama olduğu anlaşılıyor.Doktorunuz muayene bulgularına göre daha detaylı yorumlayacaktır.