Mide bulantısı ,kol ve bacak karıncalanması sıkayetıyle doktora gıttım tahlıl sonuclarım bunlar sizce degerlerim nasıl?

Merhaba hocam mide bulantısı ,kol ve bacak karıncalanması sıkayetıyle doktora gıttım tahlıl sonuclarım bunlar sizce degerlerim nasıl? Vitamin B12 245.00 pg/ml 214 - 914 Serbest T4 1.20 ng/dL 0.88 - 1.72 TSH 4.11 mIU/L 0.63 - 4.82 GLUKOZ (AKŞ) 91 mg/dL 70 - 110 Şimdiden teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal sınırlardadır..Endoskopik mide incelenmesi yapılabilir..