Mide bulantısı yasadığım için tahlil yapıldı sonuçları

Mide bulantısı yasadığım için tahlil yapıldı sonuçları WBC:13.8 HCT:33.6 MCV:76 MCH:25.0 %LYM:5.1 %MON:1.1 %GRA:93.8 #LYM: 0.7 #MON:0.1 #GRA:13.0 antibiyotik hapı verdiler ama kutuyu yarılamama ragmen bulantım geçmedi ve hala günlük yaşantıma dönemedim

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon nedeni ile tedavi verilmiş olabilir, ancak bulantı devam ediyorsa midenizle ilgili bir problem olabilir..