Midem bulanıyo iki gündür kendimi psikolojikman kötü hissediyorum . sizce hamilelik olabilir mi?

merhabalar elime biraz zevk suyu bulaşmıştı silip sabunla yıkadıkdan sonra vajinaya sürersek ve 10 gün sonra adet oldum normal adet kanamasıydı 8 gün sürdü (aynı zamanda diane35 kullanıorum) ama midem bulanıo iki gündür kendimi psikolojikman kötü hissediyorum . sizce hamilelik olabilir mi

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimaliniz düşük ama test yapabilirsiniz..

b******** :

Test yaptıramıyorum ama olaydan 10 gün sonra normal adet kanaması gördüm . düzenli bi şekilde oldu birde diane 35 kullanıyorum . 1 hafta önce birşeyim yoktu ama şimdi midem bulanıyor 3 gündür sürekli bi bulantı kusma yok .acaba bu şekilde hamilelik olur mu adet oldum ve doğum kontrl hapı kullanıyo

Cevap:

İlişki sonrasında adet kanaması gördüğünüz için adet kanamasında söz edemeyiz. ޞikayetlerinizin sebebi yaşadığınız stres olabilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.