Midem bulanıyor gebelik testini ne zaman yapmalıyım?

Biz bir buçuk aydır sürtünme yoluyla ilişkiye giriyoruz adetim düzensiz ne zaman olucami bilmiyorum sevgilim çarşafa boşalıyor silip devam ediyoruz.Bu aralar midem bulanıyor tiksiniyorum ve tuvalete sık gitmeye basladim testi ne zaman yapmaliyim?

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme yolu ile hamileliğin oluşma ihtimali oldukça azdır. Hamilelik içinse en sağlıklı sonucu adet gecikmesinin bir hafta olması durumunda yaptıracağınız test ile alabilirsiniz. Cinsel birlikteliğin her partnerin keyif alacağı şekilde yaşanması cinsel sağlık için oldukça önemlidir.