Mikro ELISA Anti hbs(elisa) 0 negatif IU/L HBsAg (rutin) 0.46 negatif INDEX Anti HIV(rutin) 0.28 negatif INDEX Anti HCV 0.13 negatif INDEX

 SEROLOJI TPHA-Treponema pallidum hemaglütimas negatif VDRL-RPR negatif hocam sonuclarim normal mi yine test yaptirmaya gerek var mi. Saygilarimla

Tahlil.com Cevabı : Tahlillerinizi inceledik, sonuçlarınız normal.Test sonuçlarınızda bir sorun görülmüyor.