Mikro Elisa Hbs Ag 0,47 negatif Anti HBs 433,48 pozitif Anti-Hbc-Total 99,88 pozitif Anti -Hbc- IgM 0,004 ?

Mikro Elisa Hbs Ag 0,47 negatif Anti HBs 433,48 pozitif Anti-Hbc-Total 99,88 pozitif Anti -Hbc- IgM 0,004 Negatif Anti-HAV-IgM 0.06 Anti HCV 0,26 Negatif Anti-HIV 0,54 Negatif Ben hepatit B tahlilimi yorumllar mısınız?.Hebatit B hastası mıyım. ޞžimdiden teşekkürler....

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B hastası değilsiniz, önceden bu enfeksiyonu geçirmişsiniz ve bağışıklık gelişmiş

a******* :

merhabalar HBSAG: 0.55 (NEGATİF) (ref: 0-0.89) ANTİHBS: 51.3 (POZİTİF) (ref: 0-10) aile sağlığı uzmanım dahiliye ye gözüküp test ve tekikler yaptırmam gerektiğini söyledi açıkcası korktum hepatit b taşıyıcısımıyım?

Cevap:

Hepatit B virus enfeksiyonu geçirmiş veya aşı olmuşsunuz, vücudunuzda bağışıklık oluşmuştur..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.