MİKROBİYOLOJİ RBC 3,91 HGB12,1 HCT 35,4 PLT 140 MON% 4,7 EOS% 0,5 SEDİMANTASYON 1 SAAT :10 BİYOKİMYA UREA 16 BUN 7

22 yaşındayım.Yaralarım geç iyileşiyor.Düşük tansiyon ve kalp çarpıntısı şikayetiyle gittim.Bazı değerler düşük çıktı.Doktor hemotolojiye yönlendirdi açıklama da yapmadı endişelendim açıkçası.Teşekkür ederim şimdiden.MİKROBİYOLOJİRBC 3,91HGB12,1HCT 35,4PLT 140MON% 4,7EOS% 0,5SEDİMANTASYON 1 SAAT :10BİYOKİMYAUREA 16BUN 7

Tahlil.com Cevabı :

Kansızlık bulguları var.Ayrıca PLT değeriniz de normal sınırlarda olmakla birlikte düşük değere de yakın. Periferik yayma adlı bir test yapılıp değerlendirilmesi için hematoloji bölümüne gitmelisiniz.