Miktar 2.5cc perhiz süresi 3gün renk açık sarı vizkozite normal ph bazik likefaks 15 sizce nasıl?

Hocam spermiogram testimi yorumlarsanız sevinirim miktar 2.5cc perhiz süresi 3gün renk açık sarı vizkozite normal ph bazik likefaks 15' sayı 24x10üstü6 n. morf. %60 hareket 1-s %65 her sahada 4-5 lökasit görüldü

Tahlil.com Cevabı : Bu kadar yetersiz parametre sağlıklı olarak değerlendirilenmez. Sperm testinde olması gereken parametrelere dair aşağıdaki yazımızı okuyunuz. http://tahlil.com/sperm-testi-spermiogram-semen-analizi-normal-degerleri