Miktar : 3 cc PH : Kalevi Vizkozite : Yogun Likefaksiyon Süresi : 15 dk Aglütinasyon : Negatif ne anlama geliyor?

Miktar : 3 cc PH : Kalevi Vizkozite : Yogun Likefaksiyon Süresi : 15 dk Aglütinasyon : Negatif Sperm Sayısı : 16.000.000 / cm3 LS Seri : % 60 LS Orta :%20 LS Hareketsiz :%20 1. saatte seri hareketli :%20 Mikroskopi : 2-3 lökosit görüldü.. Hocam bu test sonucuna göre durum nedir ?? Baba olma ihtimalim vardır umarım..!!

Tahlil.com Cevabı : Sperm sayınız normalin altı çıkmış.Diğer parametreleri de normal değerleri ve açıklayıcı bilgileri belirtmeden göndermişsiniz