Miktar:3 ml sperm sayisi:10mil/ml gorunum opak viskosite azalmis

miktar:3 ml sperm sayisi:10mil/ml gorunum opak viskosite azalmis lifaksiyon 40dk ph 8 %62 ileri hare.%8yavas hare.%4 yerinde hare.%26 hareketsiz normal form%62 bas anamolisi%12 boyun anamolisi %11 kuyruk %15 4.1 mil/ml yuvarlak hucre lokosit normal sayildi

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlilinizde herhangi bir problem görünmüyor.