Miktar:5 likefaksiyon:20 sayım:30 hızlı hareketli:5 yavaş ileri hareketli:20

miktar:5 likefaksiyon:20 sayım:30 hızlı hareketli:5 yavaş ileri hareketli:20 yerinde hareketli : 20 hareketsiz:55 baş anomalisi: 58 boyun anomalisi:14 kuyruk anomalisi:25 her alanda 5-6 lökosit,1-2 eritrosit görüldü..acaba değerler normalmi..normal değilse ne gibi tedbir yada tedevi uygulanmalıdır?

Tahlil.com Cevabı : Hızlı hareketli yüzdesi düşük.  Bir üroloji uzmanına muayene olmalısınız.