Mon#1.33, mon%20.1 mch25.6 tahlil sonucum doktor kan tahlili normal çıktı dedi.

mon#1.33, mon%20.1 mch25.6 tahlil sonucum doktor kan tahlili normal çıktı dedi fakat ben sonuca bakınca iki değerin yüksek olduğunu gördüm tekrar bi kontrol olmam gerekirmi sizce teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuza katılıyorum.Sonuçlarınızda kayda değer bir yükseklik yok.