Mrb biz esimle nisan da iliskiye girdik(esim vaginamin onunde bosaldi vaginama degme ihtimali var)

Mrb biz esimle nisan da iliskiye girdik(esim vaginamin onunde bosaldi vaginama degme ihtimali var) ve ben onun uzerine 2 kere duzenli adet gordum ama cok migdem bulaniyor sizce gebelik testi yaptirmalimiyim

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimaliniz çok düşük olmakla beraber,  yapabilirsiniz..