Mrb. Hocam.Tahlil sonuçlarımda kan şekerim 119 çıktı.Ardından şeker yüklemesi yapıldı

Mrb. Hocam.Tahlil sonuçlarımda kan şekerim 119 çıktı.Ardından şeker yüklemesi yapıldı sonuç 247 çıktı dr.BETANORM 80 gr. 60 tablet adlı ilaç başladı ilk 3 gün 1/2, ikinci 3 gün sabah akşam 1/2 sonra günde 2 tablet.Sizce kullanayımmı yoksa başka bir dr. daha gideyimmi.Yardımlarınızı bekliyorum. Tşkl.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınıza göre kullanmanızı öneririz..