Mrb lar ben bugun test yaptırdım genel .. beta =0.100 ...lh=15.27.... fsh=4.17... Tsh=3.23... (bu ar

Tahlil.com Cevabı : Mrb lar ben bugun test yaptırdım genel .. beta =0.100 ...lh=15.27.... fsh=4.17... Tsh=3.23... (bu arada regli olmama 3 gün var ) testleri yaptırdığım gün muayene oldugumda pko olmadığımı gayet herseyin iyi yumurtalarını iyi olduğunu söyledi fakat sonuçlar böyle çıktı. Lh neden böyle yüksek çıktı? Bide 1 ay önce aynı testi yaptırdığım 5.75 çıkmıştı suan 15.27 çıkmış.yumurta çatlamış olbilirmi