Mrb son sat tarihim 22 nisandi bugun yani 26 mayis tarihli beta hcg yaptirdim degerim 665

Mrb son sat tarihim 22 nisandi bugun yani 26 mayis tarihli beta hcg yaptirdim degerim 665 cikti normalmi degerim ve buna gore kac haftalik gebeyim simdiden tesekkur ederim

Tahlil.com Cevabı : Gebe olma ihtimaliniz yüksek, haftası için sitemizdeki Gebematik'i kullanabilirsiniz..