Mrb,öncelikle verdiğiniz bilgiler için ve bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürler,33 yaşındayım,3 ay önceki HbA1C 7,3, yeni tahlil sonuçlarında 6,9 a düşmüş

Mrb,öncelikle verdiğiniz bilgiler için ve bizleri bilgilendirdiğiniz için teşekkürler,33 yaşındayım,3 ay önceki HbA1C 7,3, yeni tahlil sonuçlarında 6,9 a düşmüş,günde 1 adet diamicron 30 mg hap,kullanıyorum. HbA1C oranını normal değerlere nasıl düşürürüm,her gün 1 saat yürüyüş yapıyorum,şeker kullanmıyorum bunlar yeterli mi acaba,,teşekkürler

Tahlil.com Cevabı :

Öncelikle bir endokrinoloji uzmanına başvurmamızda yarar var Ancak düzenli egzersiz ve diyey mutlaka yararlı olacaktır