NE% 82.8 LY%10.05 çıkmış?

Bulantı ve kusmadan dolayı tam kan sayımım yapıldı. wbc’nin altında yazan NE% 82.8 LY%10.05çıkmış ve rbc’nin altında yazan RDW de 11.05 ve sonuçların kimi alt sınırda dr hiç birşey söylemedi . bende merak ediyorum .. ilgilenirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Nötrofil oranınız yüksek çıkmış.Bakteriyel bir enfeksiyon geçiriyor olabilirsiniz.Bununla ilgili daha başka tahlillerin de yapılması gerekebilir.