Ne olur yardım ediin artık piskolojim alt üst oldu ..

Ne olur yardım ediin artık piskolojim alt üst oldu .. 18 yasinda nisanliyim en son mayıs 29 hasta oldum ve iliskiye bir kac defa art arda girdik korunmadan geri cekilme yontemiyle ama vajinamin ustune bosaldı suan surekli idara cikiyorum sızı oluyor idrarda ve adet olmadim hamilemiyim ?

Tahlil.com Cevabı : Test yapmanızı öneririz, idrar yolu enfeksiyonu açısından idrar tahlili de yaptırın..