Ne yapmalıyız lütfen yüzde kaç hamiledir ?

Soru: Eşimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık geri çekme yöntemiyle arkama boşaldı fakat spermleri az aktı ve korkmaya başladık peçete ile herşeyi sildik içeride de birşeyler varmıydı bilemiyoruz ne yapmalıyız lütfen yüzde kaç hamiledir bişey söyleyin psikolojimiz çok bozuk bitik durumdayız

Tahlil.com Cevabı : Böyle bir durumda yüzde verme mümkün değil. Kendinizi perişan etmenize de gerek yok. Hamile kalmak bu kadar kolay değil.