Ne zaman kese görünür ve kalp atışları duyulur?

hcg 5096 çıktı. hamilesiniz dediler kaç haftalık oldugunu hesapladım bu siteden 5 haftalık çıktı. peki ne zaman kese görünür ve kalp atışları duyulur bu konu hakkında bilgi verirseniz sevirim bide herkes hcgden ikiz oldugu belli olurmu diye sormus bunu öğrenmek mümkün mü şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Kese orteleme 5. haftada kalp atışları 5-6. haftada belli olur, zaten ultrasonografik olarak inceleneceği için ikiz olup olmadığı görülecektir..