Neden anti hbs pozitif değil?

merhaba ;1 ay önce yaptırdıgım testlerde hbsag 38 pozitif , anti hbs negatif ( 0 ) , hbeag pozitif 9 anti hbe pozitif 4.5 çıkmıştı...hbv dna i318.000 idi..dün yaptıgımız testlerde hbsag negatif 0.21 , anti hbs 0 negatif , hbeag negatif 0.23 , anti hbe pozitif 4.5 çıktı..neden anti hbs pozitif değil?

Tahlil.com Cevabı : Anti HBs pozitifleşecek diye bir kural yok.