Neden hamile kalamiyorum? Son iki aydir adetlerimde problem var

 Neden hamile kalamiyorum :( son iki aydir adetlerimde problem var soyle anlatayim 19ekimde adet gordum 14kasimda gormem lazimdi ama 9kasimda belirti basliyo kahverengi lekelenme oldu ama bir iki gun sonra kesildi 14 kasim da adet oldum.bu ay yine ayni cok erken degilmi ne yapmaliyim

Tahlil.com Cevabı : Bütün bu sorularınıza en doğru cevabı sizin muayenenizi yapacak ve gerek görürse de bir takım tahliller isteyecek bir kadın doğum uzmanı verecektir.En kısa sürede bir kadın doğum doktoruna başvurunuz.