Nefes alıp vermekte zorlanmaya başladım.karnımda devamlı şişlik var?

Ortalama 5 senedir stres ve sıkıntısı yüksek bir iş yapyordum.Ve bu süre içerisinde 70kg'a ulaşamadım.hep 65-68 arası oldum.Ancak son 4 aydır stres ve sıkıntı olmayan bir işe geçtim.Şimdi 80kg a ulaştım.Ve bununla birlikte nefes alıp vermekte zorlanmaya başladım.karnımda devamlı şişlik var?

Tahlil.com Cevabı : Hızlı bir kilo alma olmuş rahatsızlığınız bundan dolayı olabilir, ancak yine de doktora görünmenizde fayda vardır..