Negatif cikti. Su anda adetim 2 hafta gecikmis durumda. Ne hamilelik belirtisi var ne adet.?

Esimle 3 kez korunmasiz iliski yasadik. Her defasinda onceden disari cikti ve cok sonrasinda bosaldi. Adetim 1 hafta gecikti ve sabah ilk idrarla test yaptim. Negatif cikti. Su anda adetim 2 hafta gecikmis durumda. Ne hamilelik belirtisi var ne adet.

Tahlil.com Cevabı : Geri çekilme yöntemi tam olarak hamileliği etkilemez. O nedenle bir kadın doğum uzmanına başvurarak muayene olmanızda fayda var.