NEU# 8,52 ÇIKTI. doktor kan hapımı bırakmamı söyledi ne yapmalıyım??

merhaba ben 19 haftalık hamileyim. aile hekiminde kan sayım testi yapıldı.. kan tahlilimde wbc 11,2 yüksek çıktı. NEU# 8,52 ÇIKTI. doktor kan hapımı bırakmamı söyledi. bende hastaneye gidemiyorum şimdi. ne yapmalıyım. ilacımı bırakmalımıyım?

Tahlil.com Cevabı : WBC değeri ile kan hapı tedavisinin ilgisi yoktur, Hgb değeriniz normal ise kan hapı almanıza gerek yoktur..