Nikah için kan testi yaptırdık ve Hepatit B Pozitifsiniz dediler?

Nikah için kan testi yaptırdık ve Hepatit B Pozitifsiniz dediler.Nişanlıma 3 adet iğne verildi.Evrakta aynen şu yazı yazıyor .Yorumlarsanız çok sevinirim. HBsAg H * 1598.05 Pozitif S/CO < 1.00 Bu hepatitin alt ve üst sınırı nedir benimki ne durumda.ޞžimdiden çok teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Nişanlınızda HBsAg pozitif çıkmış ancak bu testin HBVDNA ile doğrulanması gereklidir. Enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurmanızı öneririz. Size koruyucu aşı verilmiştir..